Stoličky Spinalis
Ďakujeme


Stoličky k počítačuZdravotné stoličky SpinaliS sú svetovým hitom

Zdravotná stolička na pružine zaistí naozaj zdravé sedenie. Sedíte v práci? Bolí Vás chrbát? Pomôžeme Vám! Zdravotné stoličky SpinaliS predstavujú svetovú jednotku vo svojej kategórii! Ortopédi a fyzioterapeuti už niekoľko rokov odporúčajú sedenie a cvičenie na fitlopte pre ľudí s bolesťami chrbta, pretože ich pri sedení núti k správnemu držaniu tela a posilňovanie chrbtových a brušných svalov. Zdravotné stoličky SpinaliS majú patentované sedadlo na pružine, ktorý sa nakláňa do všetkých strán, čím imituje sedenie na fitlopte. Vyskúšajte skvelé kancelárske stoličky, pracovné stoličky alebo otočné stoličky a presvedčte sa o ich kvalite! Zdravotná stolička uľaví od bolesti!
Zdravotná stolička zaručí zdravý chrbát

Zdravotná stolička značky SpinaliS spája výhody zdravého sedenia bez bolesti chrbta, rovnaké ako na balóne, a kancelárske stoličky s opierkou. Sedenie na zdravotnej stoličke SpinaliS je momentálne najzdravší spôsob celodenného sedenia. Presvedčte sa sami, že SpinaliS je zdravotná stolička, ktorá lieči!

V čom je stolička SpinaliS tak špeciálna?

SpinaliS ako jediná stolička má sedadlo upevnené na pružine, ktoré sa pohybuje do všetkých strán a tým kopíruje pohyby vášho tela, čo je veľmi prirodzené a príjemné. Sedenie na zdravotných stoličkách SpinaliS majú rovnaké účinky ako sedenie na rehabilitačnej lopte, na SpinaliS však oproti balóne môžete sedieť celý deň. Balančná plocha sedadla zdravotnej stoličky mení pasívne sedenie ale aktívny pohyb svalov v oblasti chrbta, bedier a brucha. Svaly sú vďaka tomu účinne spevňované na rozdiel od všetkých ostatných ergonomických stoličiek, kde svaly kvôli nečinnosti ochabujú.
Prečo by som mal používať stoličku SpinaliS?

SpinaliS je aktuálne najzdravší spôsob celodenného sedenia, čo dokazujú mnohé lekárske referencie a klinické testy, vďaka ktorej sa táto stolička stala certifikovanou zdravotnou pomôckou a predáva sa tak so zníženou sadzbou DPH 14% ako iné zdravotné prostriedky. V tomto sú tiež stoličky SpinaliS ojedinelá.
Pre všetkých tých, ktorým skutočne záleží na vlastnom tele a zdraví, by mali byť stoličky SpinaliS tou jedinou voľbou. Tieto úžasné stoličky nie sú len výrobkom, o ktorom nejaký výrobca vyhlásil, že sa na ňom sedí skvele a je šetrný k Vášmu telu! Žiadne prázdne sľuby! Stoličky SpinaliS sú produktom, na ktorého vývoji sa podieľalo veľa lekárov a odborníkov! Tak zverte svoje zdravie teraz aj Vy úžasnej stoličke SpinaliS!
zdravotné stoličky spinalis sú tá srpávna a overená voľba.

20.03.2013


Nezabudnite stlačiť CTRL+DDETAILNÉ INFORMÁCIE
Popis: Kanclárske stoličky

Inštrukcie: n/a


Rating: 5.62 / 10.00 (60 hlasov)

UPOZORNITE KAMARÁTA
Odoslať neobnoví stránku a nevypne hru.
Vaše meno:

Váš e-mail: (nepovinne)

Kamarátov e-mail:


KOMENTÁRE
Pre vkladanie príspevkov sa musíte zaregistrovať a prihlásiť.
Táto hra nemá žiadne komentáre
KÓD PRE VLOŽENIE HRY NA VAŠU STRÁNKU
--->

TOPlist