Kancelárske kreslá
Ďakujeme


Kancelárske kreslá a stoličky

Na kancelárskej alebo počítačovej stoličke strávi človek počas dňa najviac času, preto by mala spĺňať všeobecne uznávané kritéria.
Sedenie na nekvalitnej stoličke môže vyvolať rôzne zdravotné ťažkosti, ktorými sú najčastejšie bolesti chrbta, bolesti hlavy a nesústredenosť, čo sa negatívne odráža na celkovej produktivite práce. Ako si teda vybrať kvalitnú stoličku?

Stoličku si treba vybrať tak, aby sme sa nielen pohodlne cítili, ale aj aby vyhovovala nášmu telu, z hľadiska zdravotnej stránky. Obe tieto kritéria spĺňajú kancelárske stoličky z internetového obchodu www.stolicky-stoly.sk
Kvalitná stolička nám pomáha predchádzať bolestiam chrbtice, zvyšovať pohodlie pri práci a eliminovať únavu z dlhého sedenia. Na stoličke nechcene trávime viac času než v posteli a minimálne desaťkrát toľko ako pohybovými aktivitami. Bolesti chrbtice sú jediným následkom dlhého sedenia na nevhodnej stoličke, pridáva sa únava, bolesti hlavy, nesústredenosť a problémy metabolizmu i obehovej sústavy!


• Človeka, ktorý sedí za počítačom trápi bolesť chrbta a krku.
• Na únavu sa sťažuje 70 % ľudí, ktorí pri počítači strávia viac ako päť hodín denne.
• Sedavé zamestnanie v práci sa odzrkadlí na chrbtici a krčných stavcoch.
• Pri sedení najviac trpí chrbtica a zaťaženie medzistavcových platničiek je skoro desaťkrát väčšie než pri ležaní a dvakrát väčšia než pri státí. Nečakajte dovtedy kým medzi vašimi lopatkami vznikne hrb alebo sa ozvú medzistavcové platničky.
Preto si vyberte tú správnu stoličku už teraz tu: Kancelárske stoličky, Kancelárske kreslá

Ponuka kavlitných stoličiek od firmy A-PEMA:
Kožené, čalúnené, celočalúnené a mnohé ďalšie kancelárske kreslá

Neviete, aké kancelárske kreslá si vybrať? Nevadí, kvalifikovaný personál firmy A-PEMA Vám veľmi ochotne a rýchlo poradí s výberom.
Ponúkne Vám hneď niekoľko možných typov kancelárskych kresiel. Stačí si len zvoliť tie správne do Vašej kancelárie či domácej pracovne!

Nezabudnite stlačiť CTRL+DDETAILNÉ INFORMÁCIE
Popis: Na kancelárskej alebo počítačovej stoličke strávi človek počas dňa najviac času, preto by mala spĺňať všeobecne uznávané kritéria. Sedenie na nekvalitnej stoličke môže vyvolať rôzne zdravotné ťažkosti, ktorými sú najčastejšie bolesti chrbta, bolesti hlavy a nesústredenosť, čo sa negatívne odráža na celkovej produktivite práce. Ako si teda vybrať kvalitnú stoličku? Kancelárske kreslá.

Inštrukcie: Stoličky, Kancelárske kreslá


Rating: 5.64 / 10.00 (61 hlasov)

UPOZORNITE KAMARÁTA
Odoslať neobnoví stránku a nevypne hru.
Vaše meno:

Váš e-mail: (nepovinne)

Kamarátov e-mail:


KOMENTÁRE
Pre vkladanie príspevkov sa musíte zaregistrovať a prihlásiť.
Táto hra nemá žiadne komentáre
KÓD PRE VLOŽENIE HRY NA VAŠU STRÁNKU
--->

TOPlist