Zarábajte z domova reálne Eurá
Ďakujeme


Marketglory

Hraj a zarábaj
Jedná sa o celosvetovú ekonomicko - vojensko politickú hru fungujúcu už vyše 2 rokov (v tomto momente ako tvorím článok je aktívnych až 100 000 hráčov, čo je celkom slušné), ktorá sa od väčšiny podobných odlišuje v jednej podstatnej veci. Súčasťou tejto hry je slušne prepracovaná ekonomika, ktorá funguje podobne ako v našom skutočnom svete. To dáva príležitosť všetkým hráčom zarobiť si virtuálne peniaze, ktoré sa v neskoršej fáze budú dať zmeniť vďaka Paypal peňaženke na skutočné.
V hre si môžte premienať virtualnú menu na Eurá. Môžte sa stať podnikatelom alebo governérom. Môžte prenajímať domy alebo obchodovať alebo sa stať bojovníkom v aréne a taktiež kupovať podieli postupne samotnej hry a brať peknú odmenu. Prosím jednoducho a rýchlo a zadarmo sa zaregistrujte do tejto podnikatelskej hry a začnite podnikať už dnes. Pre otázky ma neváhajte kontaktovať.

Ako začať hrať v marketglory ?


1. Zaregistrujte sa cez odkaz. Zadarmo a bez dôležitých údajov. --> Registruj tu
2. na začátek se trochu porozhlédněte. Na levé straně máte několik zásadních informací. Produktivitu, která se vypočítává z energie, zkušeností a znalostí. Dále se zde nachází info o finančním stavu v korunách, zlatu a eurech.
3. z horní lišty budete na začátku využívat kromě home pouze work a fight. Fight - bojovat. Na začátku používejte kolonku referral fights (později přijde soupeření v aréně), kde vyberete soupeře: Trainer a pokračujete tlačítkem fight na tabulku vašich a jeho dovedností kde se dole nachází tlačítko fight now...a nahoře už by měl běžet odpočet deseti minut. Bojovat můžete 10x za den.
Work - práce. Pracovat je možné jednou za den. V kolonce work dáte workplaces a u první společnosti pak zelené work a odpočet běží (8min).
4. Za fight i za work inkasujete v czk. Odměna za práci se odvíjí od produktivity a za boj od energie. Takže ve chvíly kdy budete vlastnit cca 1kč tak v sekci Markets - local markets na první stránce co vám vyjede (food, diary) naleznete nabídku mléka, které vám podle kvality zvedne energii.
5. Takže ideální den vypadá takto. Příklad: Ve 4 přijdu ze školy, sednu k MarketGlory a koupím high quality mléko (cca 1kč), 10x budu bojovat a jednou pracovat (energie časem mizí, proto je dobré jí vyplácat na boje co nejdřív). Hotovo.
6. První týden/čtrnáct dní je nuda a nic moc nevyděláte. Vydržte to, nic krom mléka nekupujte a až nastřádáte 22skk tak můžete přejít na další část.
7. Potom si vybudujete svoje firmy, alebo budete kandidovať na governéra. Váš príjem môže byť aj 1000Eur mesačne. Stovky hráčov si vyberajú z hry aj ovela viac.

Pre ďalšie info ma kontaktujte v hre. Kto chce investovať a postaviť spoločnosti a vela zarábať, tak to bude mať jednoduché a tiež ma môže kontaktovať v hre. Nick Kingerror.

Hraj Marketglory game Registruj tu


Smiley face


Free to play strategy game. Earn money by playing game MarketGlory.
Nezabudnite stlačiť CTRL+DDETAILNÉ INFORMÁCIE
Popis: Hraj Marketglory a zarábaj reálne Eurá hraním hry.

Inštrukcie: Zárobok z domova. V hre si môžte premienať virtualnú menu na Eurá. Môžte sa stať podnikatelom alebo governérom. Môžte prenajímať domy alebo obchodovať alebo sa stať bojovníkom v aréne a taktiež kupovať podieli postupne samotnej hry a brať peknú odmenu. Prosím jednoducho a rýchlo a zadarmo sa zaregistrujte do tejto podnikatelskej hry a začnite podnikať už dnes. Pre otázky ma neváhajte kontaktovať. http://www.marketglory.com/strategygame/KingError


Rating: 5.61 / 10.00 (76 hlasov)

UPOZORNITE KAMARÁTA
Odoslať neobnoví stránku a nevypne hru.
Vaše meno:

Váš e-mail: (nepovinne)

Kamarátov e-mail:


KOMENTÁRE
Pre vkladanie príspevkov sa musíte zaregistrovať a prihlásiť.
Táto hra nemá žiadne komentáre
KÓD PRE VLOŽENIE HRY NA VAŠU STRÁNKU
--->

TOPlist