Výpis všetkých hier
5,8 Potion Panic 2 Akčné
Vašou úlohou bude ubrániť svoje tajné laboratórium s pomocou špeciálnych elixírov, kde každý lektvar má iné vlastnosti. Môžete ich ľubovoľne miešať a vytvoriť tak jedinečnú smrtiacu látku. Ja osobne som si veľmi obľúbil kombináciu 3x žltá a 2x červená.
5,3 Pixel Legions Stratégie
Vojna pixelov je tu. Podarí sa vám, v rôznorodých misiách, zlikvidovať všetky ostatné národy? Hra obsahuje veľké množstvo levelov a veľa zaujímavých herných prvkov.
5,6 Penguins Attack TD 2 Stratégie
Tučniaci útočia! Veľmi starostlivo sa pripravte na ich útok a nedajte šancu ani jednému tučniakovi. K dispozícii budete mať niekoľko rôznorodých veží, ktoré bude možné postupne vylepšovať.
5,4 Papas Burgeria Stratégie
Papa Louie otvára nový "burger" obchod. Pokúste sa zvýšiť na maximum jeho obľúbenosť a zarobiť čo najviac peňazí. K tomu všetkému vám postačí rýchlosť, precíznosť a dôkladnosť pri výrobe hamburgerov.
5,7 Mushroom Madness 3 Akčné
Ubráň huby pred hladnými zvieratami. Teraz s oveľa väčším počtom zbraní, nepriateľov, explózií a zábavy. Hra obsahuje 9 herných módov a v každom je 15 rôznych misií, takže si užijete slušnú porciu zábavy.
5,6 Mushroom Madness 2 Akčné
V hre Mushroom Madness bude treba za každú cenu ubrániť pár vzácnych húb pred prichádzajúcimi škodcami. Zbrane budú v rozmedzí od tenisové rakety po nemilosrdný rotačák :). Za nazbierané peniaze je možné nakúpiť množstvo vylepšení.
5,8 Moose to the Moon Akčné
Pomôžte mladému losovo dostať sa až na ďaleký mesiac. Zo začiatku sa síce moc vysoko nedostanete, ale časom tam určite doletia :).
5,8 Miragine War! Stratégie
Online hra "Miragine War!" Vás zavedie do dávnych dôb, kde budete so svojou početnou armádou viesť bitky s nepriateľským rodom. Každých 30 sekúnd začne nové kolo a v každom kole bude možné zvoliť jeden zo 16 rôznych typov jednotiek. Hru môžu hrať dokonca aj dvaja hráči na jednom počítači.
5,9 Miami Shark Akčné
V úlohe žraloka bude vašou úlohou zožrať a zničiť všetko čo vám príde do cesty.
5,5 Mass Mayhem 3 Akčné
Cieľom tejto brutálnej hry bude zabiť čo najväčší počet ľudí a zničiť všetko, čo vám príde do cesty. Nechýba obľúbené upgrady a veľký počet levelov s rozdielnymi úlohami.
5,6 Madness Elimination 3 Videá a vtipy
V treťom dieli brutálnej série Madness Elimination sa bude náš hrdina opäť snažiť prestrieľať cez všetkých nepriateľov až k šéfovi celého gangu. Nakoniec sa mu podarí zlikvidovať celú ochranku a vydá sa prenasledovať Bossa. A ako to celé dopadne sa dozviete v ďalšom štvrtom dieli.
5,7 Madness Elimination 2 Videá a vtipy
V druhom pokračovaní série Madness Elimination bude náš hrdina opäť nemilosrdne masakrovať všetko, čo mu príde pod ruky. Vo videu sa vyskytujú nové postavy (Uvidíte 2 druhy Zombie). Jedni sú takmer neškodní a tí druhí môžu oživiť svojich mŕtvych kolegov. Pre nadšencov tejto série môžem prezradiť, že už teraz sa môžete tešiť na tretí diel.
5,6 Liquid Measure 2 Logické
Hranie s vodou bolo vždy zaujímavé :). Cieľom tejto hry bude naplniť všetky nádoby až po hrdlo a nestratiť ani jednu kvapku vody. Občas sa bude jednať o veľmi zložité bludisko a nájsť správne riešenie bude chvíľu trvať.
5,4 Learn to Fly Postrehové
Jedného krásneho slnečného arktického dňa si jeden tučniak na internete prečítal, že on ale aj všetci jeho príbuzní sa radia medzi nelietavé vtáky. Rozhodol sa zničiť tento mýtus a ukázať svetu, že aj tučniak vie lietať :). Pokúste sa mu čo najviac pomôcť v tejto zaujímavej hre.
5,8 KawaiRun Postrehové
Pokúste sa dobehnúť čo najďalej a získať tak čo najvyššie skóre. Dajte si pozor na rôzne prekážky (konáre, osy, duchmi atď.)
5,9 Johnny Deep Akčné
V úlohe "Johnnyho Deepa" sa vydáte do hlbín oceánu, kde na vás bude, okrem pokladov a prekvapenia, tiež čakať množstvo nebezpečenstiev. Cieľom hry je doplávať čo najhlbšie.
5,8 Into Space Akčné
Pokúste sa vzlietnuť do vesmíru v čo najkratšom možnom termíne. Po každom neúspešnom dni môžete svoje lietadlo vylepšiť a dostať sa tak zase o niečo vyššie.
5,4 Inferno Akčné
Podarí sa Vám zachrániť z horiacej budovy pred totálnou deštrukciou? V hre sú rôzne rozosiate zlaté mince, za ktoré bude možné vylepšiť rad vecí napr zásobu vody či rýchlosť.
5,6 Inferno Meltdown Akčné
Premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste radi boli hasičom? Či už áno alebo nie, v tejto hre si môžete túto náročnú prácu vyskúšať. Bude nutné včas uhasiť horiace budovy, zachrániť všetkých ľudí a pozbierať peniaze.
5,4 Home Sheep Home 2 Logické
V tejto hre budete ovládať trojicu ovečiek (malá, stredná a veľká), ktoré spolu musia dokonale spolupracovať, inak sa cez všetky ulice Londýna neprepracujete až na koniec kola.
5,6 Gunbot Akčné
V tejto strieľačke s množstvom upgradov bude vašou úlohou zachrániť zlatý artefakt, ktorý dokáže zachrániť celý vesmír. Prestrieľajte sa k vytúženému cieľu cez hromadu nepriateľov a pozbierajte bonusy, ktoré vám poslúžia na nákup lepších zbraní.
5,6 Frontline Defense 2 Stratégie
Strategicky rozmiestnite svoje obranné jednotky a rozdrvte nepriateľa na padrť. Svoje veže môžete ľubovoľne vylepšovať a je len na vás, akým spôsobom nepriateľa porazíte. Ak by sa vám hra zdala pomalá, môžete si ju v pravom dolnom rohu zrýchliť.
5,6 Flaming Zombooka 2 Logické
Zostreľ všetky zombie. Teraz ešte s väčším množstvom zbraní, krvi a množstvom ďalších spôsobov, ako zabiť tie hnusné potvory. Strela do hlavy je najrýchlejšou a najúčinnejšou metódou.
5,6 Endless War 4 Akčné
Vo štvrtom dieli populárnej strieľačky Endless War si budete môcť vybrať z celkovo troch rôznych časových období, kde bude vašou úlohou postrieľať všetky nepriateľské jednotky.
TOPlist