Výpis všetkých hier
5,7 City Siege Akčné
Mesto je v rukách nepriateľskej armády, a tak bude nutné oslobodiť všetkých rukojemníkov a usmrtiť zostávajúcich zloduchov. Nepriatelia na vás budú strieľať až v okamihu, keď vás uvidia - je tu teda dostatočne veľký priestor pre zaujímavú taktiku :).
5,4 Cactus McCoy 2 Arkády
Po nájdení zlatej sošky sa všetko zvrtlo a vy sa tak ocitnete opäť na začiatku cesty. Zachráňte život mladej dievčine a nájdite veľký poklad
5,6 Bunnykill 5 - hra Bojové
Po štyroch dieloch obľúbenej video série Bunny kill, prichádza bojová hra oblečená do rovnakého kabátiku. Náš hlavný hrdina bol zajatý a nepriateľský vodca sa ho snažil zlákať na svoju temnú stranu - márne :). Bude nutné vyhladiť zvyšok nepriateľov zo zemského povrchu
5,7 Bloons Tower Defense 4 Stratégie
Ďalšia z radu tower defense.
5,6 Battle Panic Stratégie
Ubráň svoju základňu pred útokmi orkov. Ťažte suroviny, vylepšujte svojich vojakov a budovy, budujte silnú armádu a po malých krôčikoch postupujte až k hlavnej pevnosti vašich nepriateľov.
5,8 Awesome Tanks Akčné
Ako začínajúci tankista budete zostreľovať ostatné tanky, nakupovať nové a účinnejšie zbrane a vylepšovať rýchlosť či štíty svojho bojového vozidla.
5,7 Army of Ages Stratégie
Zničte nepriateľskú armádu za pomoci 50 rôznych jednotiek a veže. Ak nazbierate dostatok skúseností, môžete sa pustiť do novšieho a modernejšieho veku. Hra sa podobá populárnej sérii "Age of War".
5,2 Animator vs. Animation 2 Videá a vtipy
Chcete vedieť čo sa stane, keď sa grafikovi vzbúri jeho animácia a rozhodne sa mu zlikvidovať počítač? Našťastie stihne programátor všetko vyriešiť a svojej animácii dá čo preto.
5,6 Amuse Park Stratégie
Počas obmedzeného počtu dní bude vašou úlohou uspokojiť určený počet návštevníkov. K dispozícii budete mať množstvo atrakcií a ďalšie prvky potrebné pre chod zábavného parku (lavičky, bufet, toalety atp).
V brutálnej bojovej hre "Achilles" budete stáť proti 5-tim rôznym armádam, budete doslova poliť nepriateľov napoly. Nechajte si dostatok sily na bossa, ktorý je na konci každého kola
6 Abduction Akčné
Finančná kríza sa rozšírila už aj do vzdialených kútov galaxie. V úlohe mimozemskej civilizácie bude potrebné zavítať na neďalekú Zem a všetko živé uniesť a predať ako jedlo.
Tablet Samsung Exynos 4210 1GHz, dotykový 7.0 "TFT 1024x600, Android 4.0 CZ, 16GB, WiFi, BlueTooth, 193x122x10.5mm, 345g
5,7 Zombotron Akčné
Zombotron je veľmi pekne kreslená strieľačka, v ktorej bude nutné prejsť cez 10 náročných levelov. Pre lepšie skóre sa pokúste splniť 3 doplňujúce úlohy v každom kole.
5,6 Xiao Xiao 8 Videá a vtipy
8. diel obľúbenej série nadväzuje na predchádzajúci 7. diel. Začína v miestnosti s bossom a celú jeho bandou, kde náš hrdina takmer zázrakom prežije.
5,7 Xiao Xiao 7 Videá a vtipy
Tentokrát je náš hlavný hrdina v utajení a snaží sa všetky zneškodniť čo najtichšie ako to len pôjde. Na Chucka Norrisa síce nemá, ale aj tak sa mu bude celkom dariť.
6,1 Xiao Xiao 5 Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte dvoch drsných bojovníkov, ktorí sa počas zápasu vzájomne zabili. Na súboj sa potom vydali ich duchovia, ale zabudli si dať pozor na jednu dosť dôležitú vec. Akú? To uvidíte v tomto videu.
6,1 Xiao Xiao 3 Videá a vtipy
Dokázali by ste zmlátiť stovky nepriateľov behom pár minút? Ak nie, nič si z toho nerobte, toto zvládne len náš hrdina Xiao Xiao. Cez stovky nepriateľov sa prebojuje až k samotnému Bossovi, ktorého tiež pekne pomlátí.
6,2 Tortur-o-matic 2 Akčné
Cieľom tejto hry bude spôsobiť hernej postavičke čo najväčšiu bolesť. Podarí sa vám nájsť tú najnebezpečnejšiu cestu?
Séria Thing-Thing videí a hier už v našej databáze zaberá celkom slušný počet a snáď ani jeden kúsok s hodnotením neklesol pod 9. Cieľ tejto hry bude vcelku jednoduchý a to postrieľať všetkých nepriateľov. Tak sa do toho vrhnite :).
5,9 The Birdinator Akčné
Podarí sa vám preletieť určenú vzdialenosť? Hra obsahuje veľa prvkov s rôznorodými nepriateľmi a množstvom vylepšení.
5,5 Sydney Shark Akčné
Dlhšiu dobu trvalo, kým sa dostal obrovský žralok z Miami do Sydney. Podarí sa vám zožrať čo najviac ľudí a zničiť čo najviac vecí?
5,7 Strategy Defense 3.5 Stratégie
Ubráň svoje mesto pred inváziou nepriateľov. K dispozícii budete mať tri rôzne jednotky, a keď raz za čas skočíte do modernej doby, budete môcť použiť nové jednotky s novými technológiami.
5,6 Snail Bob Logické
Pomôžte malému slimáku v jeho dlhej ceste. Bohužiaľ na všetko nebude stačiť sám a bez vašej pomoci veľmi rýchlo zahynie. Hra má príjemnú grafiku a obsahuje celkom 20 rôznych levelov.
5,6 Robo Rampage Akčné
Prevezmite kontrolu nad silným robotom a zlikvidujte všetky ostatné. Z ich trosiek bude postupne vyrastať čím ďalej väčšie hora a vašou úlohou bude urobiť horu čo najvyšší.
TOPlist