Výpis všetkých hier
5,6 Effing Worms Akčné
Obriý krvilačný červ. Kto to kedy videl. Našťastie tento nemilosrdný červ vás bude poslúchať na slovo a čo mu prikážete, to urobí. Nemá problém s pojedaním všetkého živého i neživého.
5,4 Easy Joe Logické
Pomôžte malému Joeovi spoznať svet a dostať ho na záverečnú párty plnú veselých ľudí.
5,6 Douchebag Workout Stratégie
Vyskúšajte si virtuálne život jedného vychudnutého chlapíka a pokúste sa z neho urobiť čo najväčšieho siláka. K dispozícii budete mať nielen obyčajné cviky, ale aj špeciálnu stravu či rôzne nelegálne doplnky.
6,2 Doodle God Logické
V tejto hre budete vytvárať nový svet. Lenže nič nie je tak ľahké ako sa môže zdať. Kombináciou rôznych elementov vytvoríte nové prvky. Podarí sa vám objaviť všetky prvky potrebné pre správny chod nového sveta?
5,6 Dawn of the Madness Videá a vtipy
Pustite si pútavý príbeh o niekoľkých preživcoch, ktorí sa budú snažiť zachrániť svoj ​​krk pred mestom plným zombie.
5,3 Crunchball 3000 Športové a závodné
Crunchball 3000 je moderná odnož známeho športu, futbalu. Hra má len jedno pravidlo a to dostať loptu do brány. Nejaké žlté karty či ofsajdu v tejto hre nehľadajte. Hru môžu hrať aj 2 hráči na jednom PC.
5,9 Counter Strike De_Dust Videá a vtipy
Pekná ukážka mapy De_Dust z hry Counter Strike. Aj camper má možnosť vyhrať kolo, nakoniec to ale rovnako dopadne remízou.
5,4 Battle of Lemolad Stratégie
Pomerne zaujímavá strategická hra, v ktorej budete zbierať päť rôznych materiálov a tie vám poslúži pre budovanie novej armády či pre výstavbu nových budov. Novú várku prvkov získate len po spojení minimálne troch rovnakých farieb.
5,4 Arcanorum Bojové
Zlikvidujte všetkých nepriateľov vo veľmi rôznorodých misiách. Hra obsahuje pomerne zaujímavý príbeh a znalosť angličtiny tak nie je na škodu. Nezabudnite si priebežne vylepšovať svoju bojovú jednotku.
6,2 Agony The Portal Bojové
Agony je poriadna bojovka, v ktorej sa krvou rozhodne nešetrilo. Zadanie vášho úlohy nebude nijak zložité - bude nutné vyvraždiť celý svet.
5,2 Zombie Trailer Park Stratégie
Zlikvidujte celé mesto, ktoré bolo zamorené nemŕtvymi bytosťami. Množstvo nepriateľov je obrovské, a ak nezničíte ich základňu, ich útoky budú čím ďalej tým silnejší. Hra ponúka niekoľko vylepšení, ktoré musíte získať pre dokončenie daného kola.
5,5 Stick War Stratégie
Zaujímavá stratégia v ktorej bude úlohou ťažiť zlato, nakupovať jednotky a útočiť na nepriateľa.
5,3 Sports Heads Tennis Športové a závodné
Podarí sa vám poraziť svetovo známej tenistu v desiatich rôznych kolách? Zápas vyhráva ten hráč, ktorý ako prvý dosiahne 7 bodov.
5,7 Spectromancer 2 Logické
V tejto kartovej bojové hre bude vaším cieľom poraziť súpera pomocou kúzelných kariet. Karty sú rozdelené do niekoľkých kategórií: oheň, voda, vzduch, zem + jedna špeciálna. V každej kategórii sa dočkáte množstva kariet a každá karta má trochu iné vlastnosti.
5,6 Sled Shredding Postrehové
Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, jedná sa o veľmi chytľavú hru, v ktorej budete skákať cez rôzne vysoké domy. Po určitej dobe získavate nové skúsenosti a bonusy ako napr dvojitý skok. Ak narazíte, vaše dosiahnuté bonusy vám zostávajú, ale skóre sa začne počítať zase od nuly.
5,6 Sieger Logické
Demolácie hradov tak trochu inak. Celkom v 29 rôznych leveloch bude vašou úlohou zničiť konštrukciu, zlikvidovať všetkých nepriateľov a zachrániť rukojemníkov. Pokúste sa použiť minimum rán a získať tak čo najviac zlatých ocenení.
5,6 Seed of Destruction Bojové
Vašou úlohou bude sploštiť všetky civilistov a vojenské jednotky pomocou svojho chvosta, ktorý vie odkláňať nepriateľské strely a tie sa tak stanú smrtiace pre svoje pôvodné strelca.
5,7 Ricochet Kills 2 PP Logické
Zostreľ všetkých mužov v obleku na čo najmenší počet výstrelov. Využiť môžete všetky herné prvky, o ktoré sa budú vaše guľky odrážať.
5,6 Nob War The Elves Stratégie
Veľmi zaujímavá stratégia, v ktorej bude nutné poraziť nepriateľské vojská. Kolo od kola budú nepriatelia naberať na sile a tak ani vy si nemôžete dovoliť zaostať a po každom kole bude nutné vylepšiť útok, zdravie či zväčšiť počet vojakov. Ovládať môžete iba lukostrelca - tí, zároveň s vašim hlavným vojskom, nesmie zomrieť.
5,4 Madness Elimination 4 Videá a vtipy
Vo štvrtom diele Madness Elimination sa náš hrdina konečne stretne s obávaným bossom, ktorý z neho narobí niekoľko malých kúskov. Boj ale zďaleka ešte neskončí, hrdina sa vráti späť a jeho cieľ je stále rovnaký, chytiť a zabiť Bossa.
5,3 Madness Combat 6 Antipathy Videá a vtipy
Madness hrdina je zase späť a opäť sa bude snažiť zlikvidovať zákerného klauna. Či sa mu to konečne podarí sami uvidíte. Upozorňujeme, že video obsahuje veľké množstvo krvi a brutality.
5,3 Madness Apotheosis Videá a vtipy
Náš Madness hrdina je opäť späť a opäť bude v tomto videu veľa krvi a brutality. Neodporúčame pre slabšie povahy.
5,6 Indian a Jones Videá a vtipy
V tomto videu od tvorcu Bravčové hlavy sa môžete pozrieť na dobrodružstvo Indain a Jonesa, ktorý sa snaží odniesť si z chrámu sošku zlatého slona. Čo myslíte, podarí sa mu to?
5,4 Hobo 3: Wanted Bojové
Po úspešnom úteku z väzenia náš houmlesácký hrdina stále nenachádza svoj ​​pokoj. Policajti sú mu v pätách a vy mu budete musieť pomôcť k bezbolestnému úteku.
TOPlist