Výpis všetkých hier
5,5 Chaos Faction 2 Bojové
Bojovka, u ktorej by ste len ťažko hľadali nejaké zápory. Super grafika aj hrateľnosť. Čo viac si priať :).
5,8 Endless War: Defense Stratégie
Podarí sa vám ubrániť svoju líniu a odraziť tak nepriateľský útok? K dispozícii budete mať niekoľko obranných prvkov - guľometným hniezdom počínajúc a ťažkotonážnymi delami končiac. Postupom času vám budú pribúdať nové herné prvky.
5,6 Boxhead The Nightmare Akčné
Boxhead je akčná zombie strieľačka, v ktorej bude nutné ubrániť svoj ​​holý život. Čím dlhšie to vydržíte, tým silnejší nepriatelia budú
5,8 Animator vs. Animation Videá a vtipy
Ľudia neustále vyvíjajú rôzne roboty a stroje, ktorí pracujú namiesto nich. Zatiaľ svoje vynálezy a svoju prácu ovládame my. Čo sa ale stane, ak to bude naopak? To uvidíte v tomto videu.
Bonusová hra (plná) : Druhé pokračovanie unikátnej hry úlohe bojového robota budete prechádzať obrovským komplexom, ktorý bude plne obsadený nebezpečnými tvormi. Zbierajte peniaze, vylepšujte si zbrane, brnenia a ďalšie špeciality. U nás nájdete aj robokill 1 Full version
6 Potty Racers 2 Akčné
V druhom dieli tejto veľmi zaujímavej hry bude vašim cieľom opäť doletieť čo najďalej. Teraz však svoju kadibudku môžete ďaleko lepšie vylepšiť a tiež na vás bude čakať rad nových a zaujímavých destinácií.
5,7 Papas Pancakeria Stratégie
Vyskúšajte si vedenie "palacinkárne", v ktorej budete vyrábať nielen palacinky, ale aj vafle a francúzske toasty. Snažte sa obslúžiť zákazníkov čo najrýchlejšie.
5,8 Knight Elite Akčné
Cieľom hry bude ubrániť poslednú pevnosť uprostred barbarského územia. Všetci útočníci našťastie majú po vreckách zleté mince a tak budete mať dostatok prostriedkov na vylepšenie svojich zbraní alebo na najatie niekoľkých nových parťákov
6,1 Hero War Battle of Titans Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte bitky nezjnámějších postáv z TV. (Chuck Norris, Harry Potter, Zorro, Asterix a Obelix a ďalších 109 populárnych postáv). Video je celkom slušne spracované a nudiť sa u neho určite nebudete.
6,1 Governor of Poker 2 Stolné a kartové
Akonáhle je hráč na rade, môže si vybrať z nasledujúcich možností. Pokiaľ nikto pred ním nevsadil, môže zostať v hre bez vsadenia (check), pokiaľ niektorý z hráčov pred ním vsadil, môže dorovnať stávku (call), zvýšiť ju (raise) alebo zložiť karty (fold). Na konci posledného stávkového kola zvyšní hráči ukážu svoje karty a ten s najlepšou výhernou kombináciou získava bánk.
5,6 Crush the Castle 2 Logické
Predpokladám, že pokračovanie tejto hry zožne veľký úspech. S vašim katapultom budete likvidovať čím ďalej odolnejšie opevnenia. Podarí sa vám zlikvidovať všetky opevnenia sveta?
Pripravte si kalendáre na rok 2014 už teraz.
5,8 Ultimate War Stratégie
Ultimate war je náročná, ale veľmi prepracovaná strategická hra. Vašou úlohou bude obsadiť všetky susedné polia a odstrániť všetky nepriateľské jednotky. Nie vždy to bude tak úplne ľahké :).
5,8 Tasty Planet Postrehové
U tejto online hry pôjde o základné prírodné princípi - požieranie menších a slabších jedincov. :) Bohužiaľ nie ste na vrchole potravinového reťazca a bude teda nutné si dať pozor na to, aby vás nezožral nejaký iný, väčší tvor
5,8 Sports Heads Football Športové a závodné
V úlohe najobľúbenejších hráčov sveta sa stretnite s ostatnými a vyhrajte celý šampionát. Hra obsahuje niekoľko bonusov, ktoré bude možné aktivovať iba streleným loptou
5,8 Solipskier Postrehové
Pokúste sa nakresliť čo najvhodnejší terén pre idúceho lyžiara. Ak cestou pozbierate čo najviac bonusov, určite získate chvályhodné skóre
5,8 Snail Bob 2 Logické
Chceli ste pokračovanie hry "Snail Bob"? Máte ho mať. Vašou úlohou bude přeplazit sa so slimákom cez nástrahy každého kola
5,9 Sift Heads World 1 Akčné
Vinnie je späť a tentoraz bude chcieť zlikvidovať hlavu talianskej mafie. Bude na vás čakať 14 rôznych zbraní, dve obrovská mesta a celkom 20 misií. A aby toho nebolo málo, tak sa jedná len o prvú časť sedemdielnej série.
5,5 Sieger Nove levely Logické
Zničte všetky hrady s pomocou smrtiaceho kanónu. Dajte si pozor na rukojemníkov a na počet striel. Čím menej výstrelov urobíte, tým lepšie. Oproti prvému dielu hra obsahuje peknú zbierku nových levelov.
5,6 Sands of the Coliseum Akčné
Máte na to stať sa najlepším gladiátorom? V tejto hre si budete môcť kupovať lepšie zbrane či brnenie, cvičiť nových gladiátorov alebo útočiť na rôzne miesta (hlava, ruky, nohy a telo). S vhodnou taktikou môžete poraziť aj rádovo silnejšie súpera.
5,6 Rocket Toilet Akčné
Vystreľte sediaceho človiečika na záchode, čo najďalej to len pôjde. Kúpiť si môžete rôzne zrýchľovača, nové motory či iné vylepšenia. Podarí sa vám získať 1 000 000 $ na nákup špeciálneho tajného vylepšenia?
5,3 Roadkill Revenge Logické
V tejto hre budete mstiť svojho kamaráta, ktorého prešlo nemilosrdné auto. V úlohe špeciálneho auta bude nutné spôsobiť požadovanú škodu vo všetkých leveloch, a že ich je slušný počet.
5,7 Potty Racers 3 Akčné
V niekoľkých destináciách sa budete pokúšať o čo najdlhší let. Začínať budete s obyčajnou "kadibudky" a končiť sa super tryskáčom. Nechýba rad vylepšení, trikov a nových herných prvkov.
5,5 Plazma Burst Akčné
Naša planéta je v ohrození. Vedci vynašli stroj času, ktorý by mal poslať 2 dobrovoľníkov s potrebným vybavením do minulosti a tí by zmenili beh udalostí tak, aby bola planéta zachránená. Každopádne teleportácia nebola úspešná, ocitnete sa na inom mieste a pravdepodobne aj úplne iný čas, ako bolo pôvodne plánované :).
TOPlist