Výpis všetkých hier
5,6 Hill Billy 2 Videá a vtipy
Napínavá naháňačka kvôli strate jedného sendviče pokračuje. Hrdinom sa podarí zničiť celú čerpaciu stanicu is pumpára a v závere videa sa dostanú až do samotného Las Vegas, kde to tiež nedopadne najlepšie.
5,8 Grow Valley Logické
Cieľom hry je v správnom poradí klikať na 7 dolných tlačidiel a pritom sledovať, ako sa vaše údolí zlepšuje a mení. Hra obsahuje viac záverov - podarí sa vám nájsť všetky?
5,6 Governor of Poker Stolné a kartové
Akonáhle je hráč na rade, môže si vybrať z nasledujúcich možností - pokiaľ nikto pred ním nevsadil, môže zostať v hre bez vsadenia (check), pokiaľ niektorý z hráčov pred ním vsadil, môže dorovnať stávku (call), zvýšiť ju (raise) alebo zložiť karty (fold). Na konci posledného stávkového kola zvyšní hráči ukážu svoje karty a ten s najlepšou výhernou kombináciou získava bank.
5,6 Endless War 3 Akčné
Vydajte sa so svojim vojakom proti množstvu nepriateľov. Zahrať si môžete približne 10 misií v niekoľkých kampaniach. Pred začiatkom každej misie si môžete navoliť zbrane a strelivo.
5,7 Electricman 2 HS Bojové
Electricman je bojová hra, v ktorej budete musieť pomlátit všetkých svojich nepriateľov.
6 Dump Escape Akčné
Cieľom hry bude čo najrýchlejšie prekonať vzdialenosť 250 km. Ovládať budete celkom troch rôznych hrdinou (pozemné, vodné a lietacie). Vylepšiť ich môžete na konci každého herného dňa.
5,6 Building Blaster 2 Logické
Vašou úlohou bude pokladať bomby okolo zadanej budovy, nastaviť časovače a potom budovu zničiť :). Myšou môžete presúvať výbušniny. Kliknutím na + a - nastavíte časovač a stlačením tlačidla Detonate všetko odštartujete. Pre postup do ďalšieho kola je potrebné zabezpečiť, aby existujúce budova zmizla z červeno označenej plochy.
Vydržte čo najdlhšie vo vianočnom špeciáli hry "Boxhead". Budete likvidovať krvilačné zombie, používať rôznorodé zbrane, vylepšovať svoju postavu a veľa ďalšieho.
5,3 Boxhead 2Play Rooms Akčné
Boxhead má ďalší parádny diel a ponúka tak ďalšiu porciu veľkej zábavy. Hru si môžete zahrať proti počítaču, ale aj so svojim kamarátom.
5,2 Bloons Super Monkey Akčné
Iste väčšina z vás pozná sériu hier Bloons. Tentoraz bude vašou úlohou postrieľať lietajúce balóniky a postupne upgradovať vlastnú bojovú opičku. Hra sa ovláda myšou a do vylepšovacího menu sa dostanete klávesom ESC.
5,4 Arcane Bojové
Vžite sa do úlohy bájneho bojovníka, likvidujte všetkých nepriateľov a nakupujte si lepšie zbrane a výstroj. Buď si môžete zahrať kampaň, v ktorej budete postupne vylepšovať svoju jendotku či môžete skúsiť free mód, v ktorom sa budete snažiť vydržať nažive čo najdlhšie.
5,6 1 Will Survive 2 Stratégie
Vyskúšajte si strategickú hru so všetkým. Najprv bude nutné vybudovať ekonomicky silné a stabilné mesto a potom sa so svojou armádou vrhnúť na nepriateľa. Hra obsahuje veľké množstvo vylepšení a veľa rôznych jednotiek.
5,4 Spectrum TD Stratégie
Cieľom hry bude prežiť 50 kôl a zničiť tak všetky nepriateľské útoky. K dispozícii budete mať dostatočný počet obranných veží, ktoré je možné následne vylepšovať. Ak si s ovládaním hry nie ste tak úplne istí, hra obsahuje vydarený tutoriál.
5,7 Truck Loader Logické
Za pomoci špeciálneho bágru budete nakladať cenný tovar. Dávajte pozor na to, aby sa debny nerozbili, aby boli na správnom mieste a na správnej strane.
5,5 Sonny 2 Bojové
Podarená ťahová bojová hra, v ktorej budete každým kolom vylepšovať svoju postavu a získavať viac a viac skúseností. Hru môžete hrať na tisíce spôsobov a je len na vás, akou cestou sa vydáte. Hra je pomerne veľká a bude sa načítať dlhšiu dobu.
5,7 Shopping Cart Hero Akčné
Shopping Cart Hero je velmi originálna hra, v ktorej bude treba skočiť čo najviššie a čo najďalej. Za nazbierané body si budete môcť nakúpiť radu vylepšení, které váš vozík urobia mnohonásobne rýchlejší.
5,4 SAS Zombie Assault 2 Akčné
Po úspešnom dokončení prvej misie v SAS Zombie Assault 1 bol náš hrdina poslaný do opusteného vojenského kempu, ktorý je obklúčený krvilačnými zombie. Vašou úlohou bude udržať hrdinu nažive.
5,8 Shadez 2 Battle for Earth Stratégie
Cieľom tejto hry bude ovládnuť celý svet a zničiť tak všetky ostatné národnosti, ktoré sa vám postavia do cesty. Na začiatku každého kola bude nutné vybudovať dostatočne silnú základňu a potom rozdrviť nepriateľské vojská na padrť.
Bonusová hra. Robokill je velmi podarenou strielačkou, hra má nielen perfektnú grafiku, ale aj hratelnosť. V hre budete prechádzať rôzne miestnosti, kde na vás bude čakať hromada nepriatelov. Za zarobené a pozbierané peniaze si môžete nakúpiť lepšie zbrane, štíty, medikit apod. Čoskoro pribedne aj pokračovanie č.2 .
6 My Little Army Akčné
Vyhrajte bitky a porazte nepriatelské armády vrátane ich generála. Vo svojej armáde môžete meniť rôzne prvky ako charakter, zbraň alebo povahu. Hra je velmi, ale velmi farebná :).
5,7 Red Storm Akčné
Presunuli sme sa do roku 2189 a vašou úlohou bude zlikvidovať sovietsku základňu Vladimír. Svojho bojového robota môžete postupne vylepšiť na nepoznanie.
5,3 Laser Cannon Logické
Vašou úlohou bude zostreliť, sploštiť alebo zapáliť všetky monštrá pomocou svojho laserového kanóna. Čím menej výstrelov urobíte, tým viac bodov získate.
5,6 Insectonator Akčné
Likvidácia hmyzu a háveďi tak, ako to nepoznáte. K dispozícii budete mať velké množstvo zbraní a počet hmyzu bude narastať každým kolom. Už ste niekedy skúsili zastreliť muchu gulometom? Že nie? Tak v tejto hre máte jedinečnú príležitosť.
5,6 Flood Runner 2 Postrehové
Podarí sa vám čo najdlhšie utekať pred prílivovou vlnou a získať tak čo najvyššie skóre? Hoci vám hra na konci napíše skóre 00000, tak sa nedeste, po odoslaní sa skóre na plushry zapíše :).
TOPlist