Výpis všetkých hier
5,4 Roly Poly Eliminator 2 Logické
Za pomoci rôznych spôsobov zlikvidujte všetky zlá monštrá, na tie hodná si však dajte pozor. Celá hra sa ovláda myšou - môžete rezať, odoberať či aktivovať herné predmety.
5,3 Roly Poly Cannon 4 Logické
Cieľom hry bude všetkými možnými spôsobmi zničiť zlé potvory. Pokúste sa v každom leveli použiť čo najmenší počet vystrelených bômb.
5,4 Ricochet Kills 2 Logické
Cieľom hry bude vystrelenými guľkami zabiť všetkých mužov v čiernom. Najdôležitejšie bude prísť na správny smer prvých striel. Postupom času začne hra rýchlo naberať na obtiažnosti.
5,6 RedRiot Akčné
Ovládnite ruského superhrdinu, ktorý sa nebojí ani velkej nepriatelskej armády. Hra obsahuje niekolko rôznorodých misií a samozrejme nechýba ani vylepšenie vašich schopností.
5,3 Raft Wars Bojové
Raft Wars je podobnou hrou starým dobrým Worms. Cieľom hry je zabiť nemilosrdných nepriateľov všetkými možnými prostriedkami.
6,1 Plazma Burst 2 Akčné
„Plazma Burst 2“ je pokračovanie veľmi populárnej strielačky. Navštívite mnoho rôznych prostredí a proti sebe budete mať hromadu nepriatelov.
5,5 Nimball Rewind Logické
Prejdite jednotlivé levely, čo najrýchlejšie to len pôjde. Ak urobíte chybu, môžete vrátiť čas (medzerníkom) a chybu tak napraviť. Ak dokončíte všetky levely pod zadaný "challenge" čas, odomkne sa vám nový, špeciálny "challenge" mód.
5,7 Neil the Nail Logické
Obyčajný klinček nemá jednoduchý život. Musí sa vyhýbať najmä srmtícímu kladive, ale aj ďalším nástrahám. Pomôžte mu prejsť herné levely bez jediného šrámy.
6 Moby Dick Akčné
V roli veleryby budete likvidovať všetko živé a to pod hladinou aj nadňou. Vydržte čo najďalej a nenechajte sa zabiť.
5,6 Mechanical Commando Akčné
Ste posledný robot svojho druhu a vašim úkolom bude postrielať všetkých nepriatelov. Postupom hry si budete môcť vylepšiť nielen svoju zbraň.
5,6 Medieval Rampage Akčné
Medieval Rampage je veľmi chytlavá strielačka, ktorú si behom prvých 48 hodín zahralo 250 tisíc ludí. Cielom hry je pozabíjať všetkých protivníkov, pozbierať hodnotné mince a postupne vylepšovať svoj luk a šípy.
5,4 Mass Mayhem Akčné
Vašou úlohou bude zlikvidovať čo najviac obyvatelov s pomocou svojej rakety. Šípkami sa môžete pohybovať a vybrať tak najvhodnejšie miesto pre výstrel svojej rakety. Potom stačí stlačiť medzerník a šípkami len doleteť presne tam, kam chcete.
5,6 Madness Depredation Videá a vtipy
Madness Depredation je skvelé video, kde neohrozený zabijak usmrcuje jedného bojovníka za druhým. Nechýba tu samozrejme ani veľký šéf ...
5,6 Kings Guard Stratégie
V tejto hre pôjde o kombináciu skladania obrazcov a obrany svojho sídla. Začínať budete s tromi hrdinami, ktoré bude možné v priebehu hry vybaviť lepšími zbraňami či učiť novým veciam. Hra obsahuje množstvo bonusov všetkého druhu.
V pokračovaní druhého dielu tejto vydarenej logickej hry budete mať za úlohu naplniť všetky prázdne nádoby a nestratiť ani kvapku vody. K dispozícii budete mať rôzne tvarované potrubia a každé kolo má len jednu správnu a možnú kombináciu.
5,5 In3structoTank Postrehové
Zachráňte svet pred zlým generálom a jeho smrtiacou armádou. Bohužiaľ váš tank nemá žiadne zbrane a tak budete musieť ísť do boja len so svojim brnením. Za pomoci padajúcich bômb sa nechajte vystreliť do vzduchu a šípkami sa snažte trafiť všetky nepriateľské lietadlá.
V úlohe "Johna Turnera" sa vydáte proti hordám pekelných tvorov. Hra obsahuje prvky akčného RPGčka a skladačky. V dolnej časti budete skladať do reťazca čo najväčší počet rovnakých obrazcov a v hornej časti bude prebiehať už samotný súboj.
5,4 Icebreaker Logické
Icebreaker je premyslená logická hra, v ktorej je pre vás pripravených 40 rôznorodých levelov. Cieľom hry je dostať všetky ostatných zmrznutých Vikingov na svoje plavidlo, kde budú pomocou kladiva a hrubej sily rozmrazený :). Nezabudnite, že viking s kladivom nerozbije veľké kusy. Ľad sa reže myšou.
5,6 Chibi Knight Bojové
Zábavná bojová adventúra, ktorá dokáže zabaviť na dlhé hodiny.
5,8 HTF - Flippin burgers Videá a vtipy
Ďalší z príbehov sa odohráva v rýchlom občerstvení. Všetko prebieha v kľude a pohode, dokial sa neobjaví Flippy so svojimi vojnovými komplexamy.
5 Home Sheep Home Logické
Podarí sa vám dostať všetky 3 ovečky domov? Každá je inak veľká a každá má iné schopnosti. Správnou ovečku môžete vybrať kliknutím alebo stlačením číslice 1 až 3.
5,6 Hill Billy 3 Videá a vtipy
Tentoraz sa pozrieme s našimi hrdinami do samotného centra Las Vegas, kde bude opäť pokračovať krvavý boj kvôli sendviču. Ku koncu zavítame aj k samotným mimozemšťanom, ktorí unesú nášho hrdinu. Ten sa ale oslobodí a naháňačka bude stále pokračovať.
6 Hack Slash Crawl Bojové
Prelezte tajomné chodby plné nepriateľských príšer. Buďte pripravení na všetko, pretože s postupom do nižších poschodí bude obtiažnosť rapídne narastať. Hra sa ovláda iba myšou a v priebehu hry nielen že môžete vylepšovať svoje zručnosti, ale tiež bude možné používať nová brnenia či zbrane.
5,5 Gun Mayhem Akčné
Vydajte sa na boj buď proti počítaču, alebo proti kamarátom. Cielom je zostreliť nepriatelov z hernej plošiny. Hru môžu hrať až 4ja hráči na jednom počítači.
TOPlist