stoličky k počítaču
Ďakujeme


Stoličky k počítačuPre všetkých tých, ktorým skutočne záleží na vlastnom tele a zdraví, by mali byť stoličky SpinaliS tou jedinou voľbou. Tieto úžasné stoličky nie sú len výrobkom, o ktorom nejaký výrobca vyhlásil, že sa na ňom sedí skvele a je šetrný k Vášmu telu! Žiadne prázdne sľuby! Stoličky SpinaliS sú produktom, na ktorého vývoji sa podieľalo veľa lekárov a odborníkov! Tak zverte svoje zdravie teraz aj Vy úžasnej stoličke SpinaliS!

Stolička SpinaliS - zdravotná pomôcka
Skvelá stolička SpinaliS je jedinou stoličkou, ktorá sa skutočne považuje za zdravotnú pomôcku. Preto aj tieto stoličky môžete v čechách dokonca kúpiť za zníženú sadzbu DPH 14%! Na celom svete nájdete veľa odborníkov, ktorí Vám povedia to isté - stoličky SpinaliS sú tým najlepším riešením pre každého, kto sa k svojmu telu chce správať čo najlepšie! Kúpte si teraz túto múdru stoličku aj Vy!

Stolička SpinaliS - v čom je ich fígeľ?
A prečo sú teda stoličky SpinaliS tak skvelé? Tieto stoličky sú inšpirované zdravotnými rehabilitačnými loptami. Už ste to s nimi skúšali? Potom iste viete, že na nich skrátka celý deň sedieť nemôžete. A už vôbec nie pracovať. Stoličky SpinaliS sú skvelým a pohodlným riešením namiesto zdravotných lôpt - kopírujú dokonale pohyby tela, udržujú chrbticu v ideálnej polohe a udržujú naše svaly v pohybe. Chcete pre seba urobiť niečo dobré? Potom si aj Vy kúpte stoličku SpinaliS!

Stolička SpinaliS - pre spokojnejší život
Zdravotné stoličky SpinaliS sú vhodné pre všetkých, ktorí majú sedavé zamestnanie. Dlhé sedenie nielen spôsobuje únavu a bolesti chrbta, ale samozrejme nie je zdravé. Kúpte si teraz stoličku SpinaliS a pracujte tak dlho, ako len bude treba! Preseďte pokojne celý deň pri počítači - nepohodlné hľadanie tej správnej polohy Vám rozhodne nehrozí! Aspoň na našej stoličke SpinaliS rozhodne nie!


• Človeka sediaceho za počítačom trápi bolesť krku a chrbta.
• 70 % ľudí sa sťažuje Na únavu , ktorí pri počítači strávia viac ako päť hodín denne.
• Sedavé zamestnanie v práci sa odzrkadlí na chrbtici a krčných stavcoch.
• Pri sedení najviac trpí chrbtica a zaťaženie medzistavcových platničiek je skoro desaťkrát väčšie než pri ležaní a dvakrát väčšia než pri státí. Nečakajte dovtedy kým medzi vašimi lopatkami vznikne hrb alebo sa ozvú medzistavcové platničky.
stoličky k počítaču spinalis sú tá srpávna a overená voľba.

11.03.2013


Nezabudnite stlačiť CTRL+DDETAILNÉ INFORMÁCIE
Popis: Stoličky k počítaču

Inštrukcie: n/a


Rating: 5.68 / 10.00 (40 hlasov)

UPOZORNITE KAMARÁTA
Odoslať neobnoví stránku a nevypne hru.
Vaše meno:

Váš e-mail: (nepovinne)

Kamarátov e-mail:


KOMENTÁRE
Pre vkladanie príspevkov sa musíte zaregistrovať a prihlásiť.
Táto hra nemá žiadne komentáre
KÓD PRE VLOŽENIE HRY NA VAŠU STRÁNKU
--->

TOPlist