Výpis najlepšie hodnotených hier
Bonusová hra (plná) : Druhé pokračovanie unikátnej hry úlohe bojového robota budete prechádzať obrovským komplexom, ktorý bude plne obsadený nebezpečnými tvormi. Zbierajte peniaze, vylepšujte si zbrane, brnenia a ďalšie špeciality. U nás nájdete aj robokill 1 Full version
Bonusová hra. Robokill je velmi podarenou strielačkou, hra má nielen perfektnú grafiku, ale aj hratelnosť. V hre budete prechádzať rôzne miestnosti, kde na vás bude čakať hromada nepriatelov. Za zarobené a pozbierané peniaze si môžete nakúpiť lepšie zbrane, štíty, medikit apod. Čoskoro pribedne aj pokračovanie č.2 .
6,3 Doodle God Logické
V tejto hre budete vytvárať nový svet. Lenže nič nie je tak ľahké ako sa môže zdať. Kombináciou rôznych elementov vytvoríte nové prvky. Podarí sa vám objaviť všetky prvky potrebné pre správny chod nového sveta?
6,3 Gemcraft 2 Stratégie
Ďalší diel obrannej tower defence hry Gemcraft príchádza v trochu inom kabáte a s množstvom ďalších levelov. Vašou úlohou bude zabrániť priechodu nepriateľov pomocou obranných veží, ktorých vlastnosti budete upravovať špeciálnymi kryštálmi.
6,3 Agony The Portal Bojové
Agony je poriadna bojovka, v ktorej sa krvou rozhodne nešetrilo. Zadanie vášho úlohy nebude nijak zložité - bude nutné vyvraždiť celý svet.
6,3 Tortur-o-matic 2 Akčné
Cieľom tejto hry bude spôsobiť hernej postavičke čo najväčšiu bolesť. Podarí sa vám nájsť tú najnebezpečnejšiu cestu?
6,3 Kirby Staré hry
Remake of the classic Kirby game.
6,3 A Dralien Day Logické
Malý dráčik sa narodil bez mamičky a vašou úlohou bude nešťastnú matku nájsť a doviesť domov. V hre klikajte len na tie predmety, ktoré sú zvýraznené malým kruhom.
6,3 Bunny Flags Akčné
Ubránte vlajku za každú cenu. V žiadnom prípade sa jej nesmie zmocniť váš nepriatel. K dispozícii budete mať smrtiaceho zajaca a niekoľko stavebných prvkov (barikády, obranné veže apod).
6,3 Zombie Land Športové a závodné
Kto by si len pomyslel, že človek môže s baseballom byť svetu tak užitočný :). S vašim parťákom, ktorý vám bude nadhadzovať loptičky, budete Ostrelovať prichádzajúce zombie.
6,3 Xiao Xiao 5 Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte dvoch drsných bojovníkov, ktorí sa počas zápasu vzájomne zabili. Na súboj sa potom vydali ich duchovia, ale zabudli si dať pozor na jednu dosť dôležitú vec. Akú? To uvidíte v tomto videu.
6,3 Pencilmation 2 Videá a vtipy
S naozaj originálnym nápadom prišli tvorcovia tohto videa. Ceruzkou nakreslený panáčik sa stretne s panáčikom z prepisovačky ...
6,3 Dump Escape Akčné
Cieľom hry bude čo najrýchlejšie prekonať vzdialenosť 250 km. Ovládať budete celkom troch rôznych hrdinou (pozemné, vodné a lietacie). Vylepšiť ich môžete na konci každého herného dňa.
6,3 Thing-Thing Arena 3 Akčné
Séria Thing-Thing videí a hier už v našej databáze zaberá celkom slušný počet a snáď ani jeden kúsok s hodnotením neklesol pod 9. Cieľ tejto hry bude vcelku jednoduchý a to postrieľať všetkých nepriateľov. Tak sa do toho vrhnite :).
6,3 Hero War Battle of Titans Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte bitky nezjnámějších postáv z TV. (Chuck Norris, Harry Potter, Zorro, Asterix a Obelix a ďalších 109 populárnych postáv). Video je celkom slušne spracované a nudiť sa u neho určite nebudete.
Tablet Samsung Exynos 4210 1GHz, dotykový 7.0 "TFT 1024x600, Android 4.0 CZ, 16GB, WiFi, BlueTooth, 193x122x10.5mm, 345g
6,2 Xiao Xiao 3 Videá a vtipy
Dokázali by ste zmlátiť stovky nepriateľov behom pár minút? Ak nie, nič si z toho nerobte, toto zvládne len náš hrdina Xiao Xiao. Cez stovky nepriateľov sa prebojuje až k samotnému Bossovi, ktorého tiež pekne pomlátí.
6,2 My Little Army Akčné
Vyhrajte bitky a porazte nepriatelské armády vrátane ich generála. Vo svojej armáde môžete meniť rôzne prvky ako charakter, zbraň alebo povahu. Hra je velmi, ale velmi farebná :).
6,2 Sift Heads World 3 Akčné
V treťom ďiely budeš pomáhať Vinniemu a jeho bande pri odstranení „Alonza“, ktorý na konci druhého dielu silno uderil. Hra obsahuje niekolko nových herných prvkov.
6,2 Skateboy Staré hry
Skate around the town doing random tricks to earn big points.
6,2 Abduction Akčné
Finančná kríza sa rozšírila už aj do vzdialených kútov galaxie. V úlohe mimozemskej civilizácie bude potrebné zavítať na neďalekú Zem a všetko živé uniesť a predať ako jedlo.
V brutálnej bojovej hre "Achilles" budete stáť proti 5-tim rôznym armádam, budete doslova poliť nepriateľov napoly. Nechajte si dostatok sily na bossa, ktorý je na konci každého kola
6,2 Flak Boy 2 Logické
Druhý diel veľmi podarenej hry je tu. Umiestnite rôzne druhy zbraní po celej miestnosti a pokúste sa vyvolať dostatočné poškodenie malého robota. Hra obsahuje množstvo podarených levelov
6,2 Hobo 4 Total War Akčné
Štvrtý a posledný diel bojovej série Hobo. Bohužiaľ všetci sú na nášho hrdinu krátki,-a tak bolo nutné povolať silnú armádu. Ukážte nepriateľom, kto je tu pánom. A to všetko už v známom "Hobo štýlu".
TOPlist