Výpis najlepšie hodnotených hier
Bonusová hra (plná) : Druhé pokračovanie unikátnej hry úlohe bojového robota budete prechádzať obrovským komplexom, ktorý bude plne obsadený nebezpečnými tvormi. Zbierajte peniaze, vylepšujte si zbrane, brnenia a ďalšie špeciality. U nás nájdete aj robokill 1 Full version
6.5 Gemcraft 2 Stratégie
Ďalší diel obrannej tower defence hry Gemcraft príchádza v trochu inom kabáte a s množstvom ďalších levelov. Vašou úlohou bude zabrániť priechodu nepriateľov pomocou obranných veží, ktorých vlastnosti budete upravovať špeciálnymi kryštálmi.
Bonusová hra. Robokill je velmi podarenou strielačkou, hra má nielen perfektnú grafiku, ale aj hratelnosť. V hre budete prechádzať rôzne miestnosti, kde na vás bude čakať hromada nepriatelov. Za zarobené a pozbierané peniaze si môžete nakúpiť lepšie zbrane, štíty, medikit apod. Čoskoro pribedne aj pokračovanie č.2 .
6.4 Doodle God Logické
V tejto hre budete vytvárať nový svet. Lenže nič nie je tak ľahké ako sa môže zdať. Kombináciou rôznych elementov vytvoríte nové prvky. Podarí sa vám objaviť všetky prvky potrebné pre správny chod nového sveta?
6.4 A Dralien Day Logické
Malý dráčik sa narodil bez mamičky a vašou úlohou bude nešťastnú matku nájsť a doviesť domov. V hre klikajte len na tie predmety, ktoré sú zvýraznené malým kruhom.
6.4 Xiao Xiao 5 Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte dvoch drsných bojovníkov, ktorí sa počas zápasu vzájomne zabili. Na súboj sa potom vydali ich duchovia, ale zabudli si dať pozor na jednu dosť dôležitú vec. Akú? To uvidíte v tomto videu.
6.3 Defend Your Nuts Akčné
Ubránťe svoju základňu po dobu 20tich kôl. K dispozícii budete mať 4 rôzne zbrane (luk, brokovnicu, pušku a bazuku) útočiť na vás bude mnoho nepriatelov. Na konci 20teho Kola na vás bude čakať samotný diabol.
6.3 Upstream Kayak Športové a závodné
Pokúste sa zdolať nástrahy divokej riečky a dôjsť do vytúženého cieľa.
6.3 Offroaders Športové a závodné
Zahrajte si offroadové závody, v ktorých budete porážať ostatných štartujúcich, zbierať peniaze, nakupovať nové autá a skúšať nové a dlhšie trate.
6.3 Earn to Die Športové a závodné
Zachráňte si kožu a pokúste sa dôjsť ku kilometer vzdialenej helikoptére. Bohužiaľ vám v ceste bude stáť členitý terén plný zombie a prekážok. Hra obsahuje rôzne vylepšenia (lepší motor, kolesá, guľomet atď) a 3 odlišná auta
6.3 Agony The Portal Bojové
Agony je poriadna bojovka, v ktorej sa krvou rozhodne nešetrilo. Zadanie vášho úlohy nebude nijak zložité - bude nutné vyvraždiť celý svet.
6.3 Tortur-o-matic 2 Akčné
Cieľom tejto hry bude spôsobiť hernej postavičke čo najväčšiu bolesť. Podarí sa vám nájsť tú najnebezpečnejšiu cestu?
6.3 Kirby Staré hry
Remake of the classic Kirby game.
6.3 Bunny Flags Akčné
Ubránte vlajku za každú cenu. V žiadnom prípade sa jej nesmie zmocniť váš nepriatel. K dispozícii budete mať smrtiaceho zajaca a niekoľko stavebných prvkov (barikády, obranné veže apod).
6.3 Zombie Land Športové a závodné
Kto by si len pomyslel, že človek môže s baseballom byť svetu tak užitočný :). S vašim parťákom, ktorý vám bude nadhadzovať loptičky, budete Ostrelovať prichádzajúce zombie.
Tablet Samsung Exynos 4210 1GHz, dotykový 7.0 "TFT 1024x600, Android 4.0 CZ, 16GB, WiFi, BlueTooth, 193x122x10.5mm, 345g
6.3 Governor of Poker 2 Stolné a kartové
Akonáhle je hráč na rade, môže si vybrať z nasledujúcich možností. Pokiaľ nikto pred ním nevsadil, môže zostať v hre bez vsadenia (check), pokiaľ niektorý z hráčov pred ním vsadil, môže dorovnať stávku (call), zvýšiť ju (raise) alebo zložiť karty (fold). Na konci posledného stávkového kola zvyšní hráči ukážu svoje karty a ten s najlepšou výhernou kombináciou získava bánk.
6.3 Pencilmation 2 Videá a vtipy
S naozaj originálnym nápadom prišli tvorcovia tohto videa. Ceruzkou nakreslený panáčik sa stretne s panáčikom z prepisovačky ...
6.3 Dump Escape Akčné
Cieľom hry bude čo najrýchlejšie prekonať vzdialenosť 250 km. Ovládať budete celkom troch rôznych hrdinou (pozemné, vodné a lietacie). Vylepšiť ich môžete na konci každého herného dňa.
6.3 Thing-Thing Arena 3 Akčné
Séria Thing-Thing videí a hier už v našej databáze zaberá celkom slušný počet a snáď ani jeden kúsok s hodnotením neklesol pod 9. Cieľ tejto hry bude vcelku jednoduchý a to postrieľať všetkých nepriateľov. Tak sa do toho vrhnite :).
6.3 Hero War Battle of Titans Videá a vtipy
V tomto videu uvidíte bitky nezjnámějších postáv z TV. (Chuck Norris, Harry Potter, Zorro, Asterix a Obelix a ďalších 109 populárnych postáv). Video je celkom slušne spracované a nudiť sa u neho určite nebudete.
6.2 Xiao Xiao 3 Videá a vtipy
Dokázali by ste zmlátiť stovky nepriateľov behom pár minút? Ak nie, nič si z toho nerobte, toto zvládne len náš hrdina Xiao Xiao. Cez stovky nepriateľov sa prebojuje až k samotnému Bossovi, ktorého tiež pekne pomlátí.
6.2 My Little Army Akčné
Vyhrajte bitky a porazte nepriatelské armády vrátane ich generála. Vo svojej armáde môžete meniť rôzne prvky ako charakter, zbraň alebo povahu. Hra je velmi, ale velmi farebná :).
6.2 Sift Heads World 3 Akčné
V treťom ďiely budeš pomáhať Vinniemu a jeho bande pri odstranení „Alonza“, ktorý na konci druhého dielu silno uderil. Hra obsahuje niekolko nových herných prvkov.
TOPlist